Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Anılar-sene 98

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Anılar-sene 98 Empty Anılar-sene 98 C.tesi Şub. 16, 2008 9:52 am

Admin

Admin
Admin

sene 98
98 senesi eylül ayı yönetim ile aramızda kapalı tribün açık tribün olayları var bizler kapalıya gireceğiz diyoruz ama bizi almamakta ısrar ediyorlar bizler tüm grup olarak menderes kapalı spor salonun önünde oturuyor ve konuşuyoruz ne yapmamız gerektiği hakkında saatler o ara tam 17.55 maça 5 dk. var mersin 2 otobüs geldi ve geçerken arabadan dışarı bira şişeleri atmaya başladılar üstümüze doğru polis yanlış bir hareketle mersin otobüsünü bizim içimizden geçirmişti film kopmuştu.. taşlar şişeler havada uçuyordu otobüsler kale arkasının önüde durdu bizler otobüse saldırıyoruz otobüs şişelerle karşılık vermeye çalışıyo daha sonra içeri doğru kaçışmalar başladı olayda mersinli bir davulcu kolundan o zamanki mersin dernek başkanı ise göğsünden aşağı doğru inen bi darbe almıştı ve ondan sonra polisle aramazıda kovalamaca başladı ve elimde döner bıçağı ile yakalnarak ilk gözaltımı o maçta yedim 2 kişi gözaltına alındık daha sonra bi arkadaşımız daha teslim oldu ve 2 gün gözaltı oldu basın karşısına çıkarıldık mersinliler ile yüzleşme oldu sonrasında emniyette yaşanan müthiş diyaloglar bunlardan bi kaçı
_____ emniyette kolidorda yürüyoruz önde 3 tane sivil arkada biz bizim arkamızda 3 sivil daha onların elinde bizim döner bıçakları o ara tüm memurlar kolidora çıkmış bize bakıyo arkadan bi ses duydum allah allah kılıç kalkan ekibine bakın geçiş töreni yapıyorlar demişti o halde bile gülmüştük
_____başkomserin odasına girdik oturoyo biz içeri girdik bize gözlüğünün üstünden baktı suçların e bunların maçta kavga dedi memur bize baktı geçin dolabın önüne akıllı olun niye kavga edersiniz maçta dedi gayet kibar bi şekilde ama döner bıçakları gelene kadar döner bıçakları geldi masaya kondu adama yazı yazıyordu bi anda kafayı kaldırdı bunlar ne dedi memura efendim olayda 3 yaralı var bunlarda bunların üzerinde yakalandı yerinden kalktı çok nazik bi şekilde tek tek soruyoo sen mi vurdun mersinlileri hayır hayır cevabı en sonda ben yaşım ufak bana döndü sende vurmadın dimi olm dedi hayır dedim masasına gitti oturdu ve bize dönerek ulna dedi sizi camii de namaz kılarken mi aldılar gözaltyına dedi bütün oda yıkılmıştı gülmekten sonrasında emniyetten adlileyeye savcıya ifade sonraasında beraatle biten ilk tecrübemdi
_____

https://sanalfrm.catsboard.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]